Starosta Powiatu Bartoszyckiego ogłasza konkurs p.n. "Promocja firmy - zadanie dla mnie" skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu bartoszyckiego.

Ma na celu zainteresowanie młodzieży praktycznym wykorzystaniem wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i marketingu.

Zadaniem młodzieży jest przygotowanie planu kampanii promocyjnej firmy z terenu powiatu bartoszyckiego, w tym filmiku promocyjnego.

Pobierz regulamin konkursu

znak oc
W dniu 17.02.2017 r. w Starostwie Powiatowym w Bartoszycach odbyły się eliminacje powiatowe XXII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. W eliminacjach uczestniczyły cztery dwuosobowe drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu.

Image00005
Dnia 16 lutego 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Bartoszycach odbyło się spotkanie w sprawie wdrażania nowego systemu oświaty w Powiecie Bartoszyckim. W spotkaniu udział wzięli:

Mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu naboru podmiotów, zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Nabór będzie trwał od 1 do 28 lutego 2017 r.
Prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród zainteresowanych podmiotów.
Szcegółowe informacje nt. naboru, w  tym regulamin wraz z załącznikami,  znajdują się na stronie  www.warmia.mazury.pl (link: http://wrota.warmia.mazury.pl/turystyka/9378-szukamy-miejsc-przyjaznych-rowerzystom ) oraz na stronie www.greenvelo.pl. Dodatkowych informacji nt. systemu rekomendacji MPR udziela Agnieszka Klucznik-Edriouch pod numerem telefonu: 89 521 69 13 oraz mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto w ramach naboru zapraszamy na spotkania warsztatowe, których celem będzie przedstawienie systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – omówienie założeń systemu oraz procedury naboru i certyfikacji MPR-ów oraz wskazanie korzyści z partnerstwa i z budowania i zarządzania produktami turystycznymi na przykładzie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.
Spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach:
·         17 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.00
WĘGORZEWO, Sala konferencyjna w siedzibie Urzędu Miejskiego w  Węgorzewie, ul. Zamkowa 3
·         20 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.00
LIDZBARK WARMIŃSKI, Sala konferencyjna w Domu Środowisk Twórczych, ul. Ratuszowa 5, 11-100 Lidzbark Warmiński
·         21 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.00
ELBLĄG, Sala Konferencyjna A w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu, ul. Stary Rynek 25.
W związku z ograniczoną liczbą miejsc proszę o zgłoszenie udziału w wybranym spotkaniu najpóźniej do 14 lutego 2017 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Osoba do kontaktu: Agnieszka Klucznik-Edriouch tel. 89 521 69 13


Zapraszamy do współpracy!

Agnieszka Klucznik-Edriouch

Inspektor

Departament Turystyki

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO