logo ohp

Nowe kwalifikacje zawodowe i płatny staż u pracodawcy! Bezpłatny kurs językowy, kursy komputerowe i prawo jazdy. Spotkanie z wizażystą i metamorfoza ułatwiająca znalezienie pracy. To wszystko w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia” oferują Ochotnicze Hufce Pracy.

Jesteś w wieku 18 -24 lata? Szukasz pomysłu na siebie? Zgłoś się do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Bartoszycach po ofertę dla siebie.
Rekrutacja trwa. Ilość miejsc ograniczona!
Szczegółowe informacje nt. udziału w projekcie można uzyskać zgłaszając się osobiście do siedziby Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Bartoszycach, mieszczącej się przy ulicy Hubalczyków 2/15 w Bartoszycach.
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45- 15.45.
Dane kontaktowe
tel.: 89-762-03-48
tel. 89-762-09-68
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DSC04970Targi Edukacji i Pracy, które odbyły sie w Bartoszycach w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. R. Traugutta w Bartoszycach zakończyły sie niewątpliwym sukcesem.

Podczas targów ofertę edukacyjną przedstawiły szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu oraz inne placówki. Pojawiły się oferty kursów, szkoleń, praktyk oraz stoiska pracodawców.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Starosta Powiatu Bartoszyckiego.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach.

Szukasz oferty dla siebie? Przyjdź na Targi Edukacji i Pracy

Już w czwartek 21 września 2017 r. w Zespole szkół Nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach, odbędą się „Targi Edukacji i Pracy” pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego - Artura Chojeckiego oraz Starosty Powiatu Bartoszyckiego – Wojciecha Prokockiego. Organizatorami przedsięwzięcia są Młodzieżowe Centrum Kariery OHP i Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach. Targi stwarzają możliwość zapoznania się z ofertami pracy w regionie i za granicą, perspektywami edukacyjnymi oraz propozycją kursów zawodowych i szkoleń. Ponadto w trakcie inicjatywy każdy jej uczestnik będzie mógł skorzystać z konsultacji ze specjalistami rynku pracy tj. doradcami zawodowymi (warsztaty edukacyjno-zawodowe) jak również pośrednikami pracy. Do udziału w targach zapraszamy młodzież uczącą się, absolwentów, bezrobotnych i poszukujących pracy.

 

Zapraszamy Pracodawców !!!
Udział w tragach to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy oraz pozyskania potencjalnych pracowników. Zapewniamy stanowisko wystawiennicze.
Szczegółowe informacje www.pupbartoszyce.pl.

 

21552023 2386954384863490 6269557537054550608 o

DSC04748Obchody wybuchu II wojny światowej, wzorem lat ubiegłych, odbyły się w Kamińsku. Podczas uroczystości przedstawiciele lokalnych samorządów, służb mundurowych oraz plaćówek oświatowych złożyli kwiaty przy obelisku upamiętniającym ofiary obozu jenieckiego Stalack I a – Stablack 1939-1945.

Pamięc ofiar  II wojny światowej uczczono salwą honorową. Uroczystość poprowadziła 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana. Organizatorami uroczystości był samorząd powiatu bartoszyckiego oraz gminy Górowo Iławeckie.