Warmińsko-Mazurska
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
w Olsztynie
Plac Gen. Józefa Bema 3
10-516 Olsztyn
tel.: 89 521 12 50 - sekretariat
fax: 89 521 12 60 - sekretariat
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.wmarr.olsztyn.pl/

Agencja urzęduje od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-15.30

 

Wydział Regionalny Fundusz Pożyczkowy


Barbara Rusiłowicz-Poluszczyk – dyrektor RFP,
tel. 89 521 12 78, kom. 607 147 307

Elżbieta Sobczyk – główny specjalista ds. RFP, tel. 89 521 12 79, kom. 721 009 121

Agnieszka Błocka – specjalista ds. RFP, tel. 89 521 12 79

Bogumiła Kossakowska – inspektor ds. RFP, tel. 89 521 12 79

Joanna Zienkiewicz– specjalista ds. RFP, tel. 89 521 12 79

Małgorzata Wierzchowska – specjalista ds. RFP, tel. 89 521 12 68

Katarzyna Chlistowska – specjalista ds. monitoringu i windykacji należności, tel. 89 521 12 67

Jolanta Winciun – specjalista ds. monitoringu i windykacji należności, tel. 89 521 12 67

Wioletta Poddenek – specjalista ds. RFP, tel. 89 521 12 82, kom. 607 088 068



Wydział ds. Doradztwa i Szkoleń


Mariola Stefaniak – dyrektor,
tel. 89 521 12 69

Urszula Sudnikiewicz-Piekarska – główny specjalista, tel. 89 521 12 54

Maria Majewska – główny specjalista, tel. 89 535 67 94



Wydział Wspierania Przedsiębiorczości i Współpracy Terytorialnej


Marta Piskorz – dyrektor

Zespół Wspierania Biznesu (Enterprise Europe Network)

Katarzyna Maria Bartnik - kierownik zespołu, tel. 89 521 12 62

Magdalena Pętlak - główny specjalista, tel. 89 535 67 82

Patrycja Kaczmarczyk – specjalista, tel. 89 535 67 83

Paulina Puza – specjalista, tel. 89 521 12 80


Zespół Centrum Obsługi Inwestora

Wioletta Poddenek – specjalista, tel. 89 521 12 82

Paulina Puza – specjalista, tel. 89 521 12 80


Zespół Wspierania Współpracy Terytorialnej

Alicja Pilarczyk – główny specjalista, tel. 89 535 67 96

 



Wydział Wspierania Innowacji


Kamila Trebnio-Śledzianowska – dyrektor,
tel. 89 512 24 18


Zespół Promocji Innowacji

Aleksandra Jagiełło – główny specjalista, tel. 89 512 24 02

Joanna Popiel-Królik – specjalista, tel. 89 512 24 25


Zespół ds. Usług Innowacyjnych

Wojciech Kułakowski – starszy inspektor, tel. 89 512 24 02



Kadry


Anna Kieruzel – główny specjalista,
tel. 89 521 12 74



Promocja


Elżbieta Michalczyk – główny specjalista,
tel. 89 521 12 75



Wydział Wdrażania Programów Unijnych


Regionalny Program Operacyjny

Anna Szymanowska – zastępca dyrektora, tel. 89 521 12 76



Zespół RPO/ZPORR

Ewa Grzegorska – kierownik sekcji płatności, tel. 89 521 12 84

Agnieszka Anielska-Łapiejko – kierownik sekcji kontraktowania, tel. 89 521 12 81

Agnieszka Cellmer – kierownik sekcji kontraktowania, tel. 89 521 12 77

Katarzyna Chrzanowska – główny specjalista, tel. 89 521 12 83

Karolina Czadek – główny specjalista, tel. 89 521 12 83

Lucyna Kołodziejczyk – specjalista, tel. 89 535 67 92

Emilia Kaca – specjalista, tel. 89 535 67 95

Halina Pietruszka – główny specjalista, tel. 89 535 67 98

Agnieszka Szemplińska – specjalista, tel. 89 535 67 92

Małgorzata Tomaszewska – główny specjalista, tel. 89 535 67 99

Dorota Lubomirska-Gołdys – specjalista, tel. 89 535 67 93

Piotr Szawerdak – specjalista, tel. 89 535 67 91

 

Zespół POIG

Grażyna Kanownik – zastępca dyrektora, tel. 89 521 12 61

Krystyna Elert – główny specjalista, tel. 89 521 12 71

Jadwiga Arabasz – główny specjalista, tel. 89 521 12 63

Joanna Głowienka – starszy inspektor, tel. 89 521 12 63

Daniel Chojnowski – kierownik sekcji kontraktowania, tel. 89 535 17 82

Barbara Gieglis – specjalista, tel. 89 535 17 82

Agnieszka Woźnowska – specjalista, tel. 89 535 17 82

Olga Kotwa – starszy inspektor, tel. 89 521 12 63

Zespół Kontroli i monitoringu

Cezary Stabryła - główny specjalista, tel. 89·535 43 43

Marcin Jakuć - główny specjalista, tel. 89 535 43 43

Krzysztof Żęgota - główny specjalista, tel. 89 535 67 90

Piotr Odoj - główny specjalista, tel.89 535 43 43

Justyna Stawecka - główny specjalista, tel. 535 43 43

Jakub Rygielski - specjalista, tel. 89 535 67 87

Elwira Rusiłowicz - specjalista, tel. 89 535 67 90



Wydział Księgowy

Anna Rudzińska – samodzielne stanowisko ds. finansów, tel. 89 521 12 73

Irena Gajewska – zastępca dyrektora wydziału / główny księgowy, tel. 89 521 12 56

Janina Sokołowska – główny specjalista, tel. 89 521 12 65

Alicja Rydzewska – specjalista, tel. 89 521 12 72

Beata Antos – starszy inspektor, tel. 89 521 12 72

Ewa Kasprzyk– specjalista, tel. 89 521 12 59



Sekcja Obsługi Administracyjno-Technicznej

Sylwia Lewandowska – kierownik, tel. 89 521 12 50

Sylwia Prokorym-Kowalska – inspektor, tel. 89 521 12 50

Wojciech Wałuto – główny specjalista, tel. 89 521 12 55

Andrzej Mychałyk - inspektor, tel. 89 521 12 55

 



Sekcja Obsługi Informatycznej

Michał Jędrasik – kierownik, tel. 89 521 12 57

Grzegorz Sadowski – specjalista, tel. 89 521 12 57

Jacek Szymczak – inspektor, tel. 89 521 12 86