resuscytacjaW dniu 17 października 2016 r. (PONIEDZIAŁEK) podczas „Europejskiego Dnia Przywracania Czynności serca”
zapraszamy wszystkich serdecznie do próby pobicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej w godzinach 12.00-12.30, która odbędzie się na Placu Konstytucji w Bartoszycach (przy fontannie) i polegać będzie na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej na jak największej ilości fantomów, a co za tym idzie przez jak największą ilość osób.
W tym celu zapraszamy wszystkie chętne osoby, które mają dostęp do fantomów (w szkole, w pracy, w domu itd.) do wzięcia udziału w całej akcji.

Zachęcamy Was do zapraszania swoich znajomych do akcji. Całe wydarzenie będzie trwało pół godziny i chcemy, aby przez ten czas jak najwięcej osób wzięło w nim udział, więc w trakcie ustanawiania rekordu, dopuszczalne jest zmienianie się przy fantomie.

W akcję włączyli się firma Al-Med., Stowarzyszenie mali Wielcy ratownicy oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach.

DSC01674Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach dnia 29 października  2016 r. spotkali się przedstawiciele  samorządu Powiatu Bartoszyckiego oraz miasta Bartoszyce – Wojciech Prokocki, Starosta Powiatu Bartoszyckiego oraz Piotr Petrykowski, Burmistrz Bartoszyc, a także Ks. Prał. Jan Jarosz  - Kapelan policji i policjanci w celu przekazania nowego radiowozu na potrzeby bartoszyckiej policji.
Ks. Prał. Jan Jarosz poświęcił radiowóz, a klucze do nowego radiowozu  przekazane zostały na ręce podinsp. Przemysława Fiertka, p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach przez Wojciecha Prokockiego Starostę Bartoszyckiego.
Zakup nowego radiowozu był możliwy dzięki wsparciu i zaangażowaniu władz samorządu, które dbają o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu.
Po oficjalnym przecięciu wstęgi radiowóz mógł wyruszyć  na drogi powiatu.

Bez nazwy 1

Szanowni Państwo,
    w imieniu własnym i Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku zapraszam na otwartą konferencję pt. „Zrozumieć Autyzm” - Program Pomocy Osobom Autystycznym z Terenów Wiejskich oraz ich Rodzinom.
Konferencja odbędzie się 28 września 2016r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego mieszczącej się w budynku Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji  ul. Limanowskiego 13 w Bartoszycach. WSTĘP WOLNY!!!

logotypy z pomysłem 2016

PRZEDŁUŻENIE NABORU FORMULARZY KWALIFIKACYJNYCH "Z POMYSŁEM PO DOTACJĘ II" DO 9 WRZEŚNIA 2016 r.

ZAPRASZAMY OSOBY NIEPRACUJĄCE W WIEKU POW. 30 LAT Z POWIATU BARTOSZYCKIEGO, LIDZBARSKIEGO, KĘTRZYŃSKIEGO, KTÓRE NALEŻĄ PRZYNAJMNIEJ DO JEDNEJ Z WYMIENIONYCH PONIŻEJ GRUP:
- OSOBA POWYŻEJ 50 R.Ż.
- KOBIETA

- OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA
- OSOBA DŁUGOTRWALE BEZROBOTNA (POWYŻEJ 12 M-CY)
- OSOBA O NISKICH KWALIFIKACJACH (WYKSZTAŁCENIE CO NAJWYŻEJ ŚREDNIE)

Uwaga: działalność może być zarejestrowana na terenie całego woj. warmińsko-mazurskiego

NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ I ZŁÓŻ DOKUMENTY REKRUTACYJNE, PROCEDURA JEST BARDZO PROSTA A MOŻLIWOŚCI WYDATKOWANIA ŚRODKÓW BARDZO SZEROKIE (NP. SAMOCHÓD, TOWAR, SUROWCE I WIELE INNYCH)

Skontaktuj się z nami już dziś, nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w wypełnieniu dokumentów.

 

Formularze przyjmowane będą w:

Biurze Projektu w Lidzbarku Warmińskim

ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

tel. 575 507 616 lub 89 616 00 58

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/zpomyslempodotacje2

oraz w Punktach konsultacyjno-rekrutacyjnych:

Punkt konsultacyjno – rekrutacyjny w Bartoszycach

ul. Grota Roweckiego 1, pokój nr 8, 11-200 Bartoszyce (budynek Starostwa Bartoszyce)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/zpomyslempodotacje2

Punkt konsultacyjno – rekrutacyjny w Kętrzynie

ul. Pocztowa 13, 11-400 Kętrzyn (budynek Powiatowego Domu Kultury w Kętrzynie)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/zpomyslempodotacje2

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie projektu i na stronie internetowej www.warminskizakatek.com.pl w zakładce "Z pomysłem po dotację II".

 Do pobrania:

Powiat Bartoszycki jako partner realizujący zadanie z zakresu badania predyspozycji uczestników projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  (RPO WiM na lata 2014-2020, Działanie 10.3) Z POMYSŁEM PO DOTACJĘ II ogłasza nabór kadry projektowej. Szczegóły w załączniku.