Na terenie Warmii i Mazur będzie można usłyszeć komunikaty głosowe nadawane przez policjantów poruszających się oznakowanymi radiowozami. W komunikatach znajdą się między innymi prośby o niegrupowanie się oraz pozostanie w domach. Wszystko po to, by przypomnieć o odpowiedzialnym postępowaniu.

W związku z pandemią koronawirusa do 11 kwietnia br. włącznie w naszym kraju nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.

W ostatnich dniach wprowadzono w Polsce zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Polska zdecydowała się na ograniczenie imprez masowych i działalności galerii handlowych, zawieszenie zajęć w szkołach oraz zamknięcie granic. Rozwój epidemii w Polsce i w Europie powoduje kolejne decyzje o zasadach bezpieczeństwa.

Komunikat Starosty wykaz telefonów medycznych 2


Komunikat Starosty wykaz telefonów medycznych 2

Ogłoszenie
W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się COVID-19 koronawirusa z dniem 16 marca 2020 r. Starostwo Powiatowe w Bartoszycach wprowadza ograniczenia w przyjmowaniu interesantów.

Interesanci będą przyjmowani w godzinach od 10.00 do 13.00 poprzez BIURO PODAWCZE znajdujące się na parterze budynku przy ul. Grota Roweckiego 1 - przyjmowanie wyłącznie pisemnej korespondencji.

Starostwo będzie obsługiwało interesantów telefonicznie - SEKRETARIAT tel. 89 762 17 20 - wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów znajduje się na stronie BIP Urzędu https://bipspbartoszyce.warmia.mazury.pl 

Wykaz dostępny będzie również w BIURZE PODAWCZYM.

W sprawach pilnych istnieje możliwość bezpośrednio przyjęcia interesanta wyłącznie po uprzednim zgłoszeniu się do BIURA PODAWCZEGO.

KASA Starostwa znajdująca się w budynku przy ul. 11-Liustopada 7 zostaje zamknięta. Wszelkich wpłat proszę dokonywać w formie przelewu.

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI znajdujący się również przy ul. 11-Liustopada 7 będzie obsługiwał interesantów w godzinach 9.00-14.00  - w sali przyjęć może przebywać tylko 1 osoba.

 

Zmiany w organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Bartoszycach obowiązują do dnia 27 marca 2020 r.