book fb

KSIĘGA KONDOLENCYJNA Ś.P. Andrzeja Rymko – Sekretarza Powiatu Bartoszyckiego

Zostanie wystawiona w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Bartoszycach w środę, czwartek w godzinach 10.00-14.00 oraz piątek w godzinach 8.00-11.00 (I piętro, pokój 120)
Wpisać się do niej mogą wszyscy, którzy chcą pożegnać zmarłego Sekretarza Powiatu Bartoszyckiego - Andrzeja Rymko.

orlen1ORLEN Asfalt i Powiat Bartoszycki zadeklarowały gotowość do współpracy w zakresie wykorzystania potencjału obu podmiotów w badaniu i rozwoju najlepszych rozwiązań technologicznych w budowie dróg samorządowych. 

Powiat Bartoszycki jako samorząd szczebla powiatowego wyszedł z inicjatywą propagowania nowych rozwiązań na drogach powiatowych i gminnych. Pod koniec maja tego roku w siedzibie spółki odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Starosta Bartoszycki Jan Zbigniew Nadolny i Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Karol Łomecki oraz władze spółki ORLEN Asfalt - Dyrektor Generalny Marek Pietrzak i Członek Zarządu Maciej Jankiewicz.  Na spotkaniu omówiono potencjalne możliwości i płaszczyzny, na których Powiat Bartoszycki i ORLEN Asfalt mogliby współpracować przy tym przedsięwzięciu. Władze płockiej spółki asfaltowej wzięły pod rozwagę  wykorzystanie swoich zasobów, wiedzy technicznej oraz możliwości operacyjnych dla wsparcia tej inicjatywy. Przedmiotem rozmowy było także zastosowanie asfaltów ORBITON HiMA w odcinkach testowych na drogach samorządowych. Asfalt wysokomodyfikowany ORBITON HiMA został wprowadzony przez spółkę ORLEN Asfalt na rynek jako produkt innowacyjny już w 2014 roku, a technologia wykorzystywana do produkcji tego lepiszcza  jest jedną z najbardziej rozwojowych na rynku polskim.
orlen2

Konsumencie nie jesteś sam - Nieodpłatna pomoc konsumencja

~ Masz problem z reklamacją?

~ Nie możesz dogadać się z przedsiębiorcą w zakresie rękojmi?

~ Nie wiesz czy nie złamano Twoich praw konsumenta?

~Podczas zakupów przez Internet zostałeś oszukany lub produkt nie odpowiada Twojemu zamówieniu

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

  • Z pomocy może skorzystać każda osoba fizyczna niezaleznie od wieku czy kryteriów dochodowych!
  • Nasza pomoc obejmuje również wsparcie na etapie procesu!
  • Na naszej stronie dlakonsumenta.pl znajdziesz wiele pomocnych materiałów i wzorów pism.

Skorzystaj z pomocy już teraz!

 

Ośrodek Konsumencki

ul. Tarasa Szewczenki 1 ( sala warszatowa)

10-274 Olsztyn

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 299 60 90, www.dlakonsumenta.pl

 

 

Poniedziałek 9.00-17.00

Wtorek 9.00-17.00

Środa 9.00-15.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.