logo mckMłodzieżowe Centrum Kariery OHP w Bartoszycach zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 -„Obudź swój potencjał- YEI”.  Skierowany jest on do osób w wieku 18-24 lata, a jego celem jest aktywizacja zawodowa osób młodych pozostających bez zatrudnienia, nieuczących się, których ograniczenia materialne i środowiskowe, a także brak kwalifikacji zawodowych, zbyt niskie kwalifikacje zawodowe lub kwalifikacje zawodowe niedostosowane do potrzeb rynku pracy oraz brak doświadczenia zawodowego i wiedzy na temat skutecznych metod poszukiwania pracy, utrudniają samodzielne nabycie umiejętności umożliwiających wejście na rynek pracy i gwarantujących udany start życiowy.

W ramach projektu zapewniamy bogaty wachlarz indywidualnie dobranego wsparcia w postaci:

szkolenia zawodowego,

kursu prawa jady kat. B,

szkolenia z zakresu wybranego języka obcego,

komputerowego,

stażu u pracodawcy wraz ze stypendium.

Dodatkowo uczestnicy projektu zostaną objęci wsparciem w postaci bezpłatnego wyżywienia, zwrotu kosztów dojazdu na zajęcia, zwrotu kosztów opieki nad dzieckiem.

Rekrutacja trwa. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje nt. udziału w projekcie można uzyskać zgłaszając się osobiście do siedziby. Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Bartoszycach, mieszczącej się przy ulicy Hubalczyków 2/15 w Bartoszycach. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.45- 15.45.
Dane kontaktowe
tel.: 89-762-03-48
tel. 89-762-09-68
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.